Uygun ve Profesyonel
Ev Temizliği
Gebze Temizlik Şirketi

Ev temizliği konusunda aradığınız hem uygun fiyatlı hem de profesyonel olarak hizmet veren bir Temizlik Firması ise şuan çok doğru bir yerdesiniz. Gebze Temizlik Şirketi olarak profesyonel hizmeti en uygun koşullarla sunuyor müşteri memnuniyeti ilkemiz sayesinde başarılı hizmet sağlıyoruz.

Ev Temizliği

Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde ev temizlik hizmetini istediğiniz gün ve saatte veriyoruz. Aynı zamanda sizin talebinize göre tek veya çoklu personel seçme imkanı sunuyoruz.

Ev Temizlik Hizmeti

Almak istediğiniz hizmetin süresini seçme hakkını veriyoruz. İster tam gün ister yarım günlük temizlik hizmeti sunuyoruz.

Ev Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Herkes ev temizliği yapar ama hiç kimse Gebze Temizlik Şirketi kadar evinizi kendi evimizmiş gibi temizlemez. Biz her zaman işinizi kendi işimiz gibi benimseyerek çalışır evinize kendi evimizden daha fazla önem veririz. Tabiri caizse ekmek yediğimiz kabı her zaman temiz utarız. Sonuç itibari ile biz bu işten kazanç sağlıyor onlarca çalışanımıza ekmek sunuyoruz. Bu sebeple yaptığımız işten sonuna kadar memnun olmanızı sağlıyor tekrar birlikte çalışmayı umut ediyoruz.

Ev Temizliği esnasında her ne kadar oluşturulmuş standartlar bulunsa da biz bu standartların üstüne çıkarak fark yaratmaya çalışıyoruz. Temizlik adına yarattığımız fark ile sizlerin bizlerden memnun kalacağınızı ve bizden razı olacağınızı biliyor, tekrar bizimle çalışacağınıza ve bizi tavsiye edeceğinize kesin gözü ile bakıyoruz.

Ev Temizliğinde Kullandığımız Maddeler

Sağlık her şeyden önemlidir. Biz ev temizliği esnasında kullandığımız temizlik maddelerine çok önem vermekteyiz. İlgili bakanlıklarca onay almamış güvenilir olmayan hiçbir temizlik ürününü sizin, ev halkının hatta varsa evcil hayvanlarınızın sağlığını korumak adına kullanmamaktayız.

Temizlik esnasında kullanılacak ürün ve malzemeler anlaşmaya göre tarafımızdan sağlanacaksa başka yerlerde kullanılan ürünleri sizin evinize getirmiyor kişiye özel hizmet sunuyoruz.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları yapılacak işin içeriğine, evin m2 sine ve oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bazı bilgileri sizden almadan bir fiyat vermek tamamen yanlış atılan kandırmaya yönelik bir adım olacaktır. Yalnız kesin olan bir şey varsa verdiğimiz hizmetin kalitesine göre en uygun fiyatlı ev temizliği hizmetini sunduğumuzdur.

Ev Temizliği Hizmet Bölgeleri

Gebze Temizlik Şirketi olarak ev temizliği hizmetini sadece kendi bölgemiz ve yakın çevremize sunmaktayız sunmaktayız. Milyonlarca parçaya bölünerek verdiğimiz hizmetin kalitesini sarsmamaktayız.
 • 1
  Ev Temizliği Gebze

  Gebze' nin köklü temizlik şirketi olarak ev temizleme hizmetini sizlere uygun koşullarla sunmaktan onur duyarız.

 • 2
  Ev Temizliği Darıca

  Kendi bölgemiz sayılan Darıca içinde kusursuz temizlik hizmetini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

 • 3
  Ev Temizliği Bayramoğlu

  Bayramoğlu içi ve çevresinde profesyonel ev temizleme ve villa temizliği hizmetini istenilen gün ve saatte sunmaktayız.

Gebze Temizlik Şirketi Ev Temizlik Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz kişiye özel temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle hemen irtibata geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Teklif Alın