Uygun ve Profesyonel
Ofis Temizliği
Gebze Temizlik Şirketi

Ofis temizliği konusunda aradığınız hem güvenilir  hem uygun fiyatlı hem de kusursuz olarak hizmet veren bir Temizlik Firması ise şuan sizin için doğru bir yerdesiniz. Gebze Temizlik Şirketi olarak profesyonel ofis temizliği hizmetini en uygun koşullarla sunuyor müşteri memnuniyeti ilkemiz sayesinde başarılı hizmet sağlıyoruz.

Ofis Temizliği

İşinin ehli ve bu işe yıllarını adamış ekibimiz ile birlikte ofis temizliği hizmetini sizin belirleyeceğiniz saat, gün ve günlerde tamamen işinizi aksatmayacak şekilde tek veya çoklu personel desteği ile sunuyoruz.

Ofis Temizlik Hizmeti

Almak istediğiniz hizmet ile ilgili tüm detayları siz belirleyin biz ofis temizlik hizmetini sizin istediğiniz şartlar doğrultusunda gerçekleştirelim. Sizde temiz bir ortamda daha verimli işlere imza atın.

Ofis Temizlini Nasıl Yapıyoruz?

Ofis temizliği yapmakta ne var bunu herkes gözü kapalı yapar diyenleri duyuyor gibiyiz. Evet ofis temizliğini ofisinizde çalışan herkes bir öyle veya böyle bir şekilde yapar.  Bu konuda hem fikiriz ancak bu durum çalışanlarınızı oldukça olumsuz bir şekilde etkileyecek personellerinizin motivasyonunu aşağıya çekecektir. Normal şartlarda çalışma alanında herkesin görevi farklıdır. Temizlik görevlisi olarak alınmamış hiç kimse bu görevi ifa etmek zorunda değildir. Bir şekilde Ofis Temizliği görevi görev tanımına eklenen kişi kesinlikle verimli olarak görevini yerine getirmez ve size olan kayıpları inanamayacağınız şekilde fazla olur.

Gelin Ofis Temizliği işlerinizi dip, köşe olacak şekilde hem kuru hem ıslak şekilde biz üstlenelim. Ofisinizi en uygun temizlik malzemeleri ile pırıl pırıl bir yaşam alanı haline getirelim. Aynı zamanda var olan düzeni koruyup kollayalım. Sizde çalışanlarınız ile birlikte mutlu ve huzurlu bir şekilde işinize odaklanın daha başarılı işlere imza atın.

Ev Temizliğinde Kullandığımız Maddeler

Sağlık bizim için kazanılacaklardan çok daha önemlidir. Biz ofis temizliği yaparken kullandığımız kimyasallar ile üretilen temizlik maddelerine çok dikkat ediyoruz. İlgili bakanlıklar tarafından onay almamış hiçbir temizlik ürününü sizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sağlığını korumak adına kullanmıyoruz.

Anlaşma şartlarına bağlı olarak kullanılan temizlik ürünleri de tarafımızdan getirilecekse daha önce kullanılmış hiçbir temizlik ürününü sizin ofisinizde kullanmıyor, kişiye özel hizmet sunuyoruz.

Ofis Temizliği Fiyatları

Ofis temizliği fiyatları aslına bakarsanız çok spesifik bir konudur. Çünkü her ofisin metrekaresi aynı olmamakla birlikte oda veya çalışma alanı sayısı da değişiklik gösterebilir. Bu sebeple siz hemen bizi arayın, ofisiniz hakkındaki bilgileri bizimle paylaşın, bizde hemen teklifimizi size sunalım ve sağladığımız imkanlar doğrultusunda birlikte çalışalım.

Ofis Temizliği Hizmet Bölgeleri

Gebze Temizlik Şirketi olarak ofis temizliği hizmetini öncelikle kendi bölgemiz ve çevresine vermekteyiz. Biz her tarafa hizmet vererek verdiğimiz hizmetin kalitesini düşürmemekteyiz.
 • 1
  Ofis Temizliği Gebze

  Gebze' nin köklü temizlik şirketi olarak ev temizleme hizmetini sizlere uygun koşullarla sunmaktan onur duyarız.

 • 2
  Ofis Temizliği Darıca

  Kendi bölgemiz sayılan Darıca içinde kusursuz temizlik hizmetini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

 • 3
  Ofis Temizliği Bayramoğlu

  Bayramoğlu içi ve çevresinde profesyonel Ofis temizleme hizmetinden etkin olarak faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Gebze Temizlik Şirketi Ofis Temizlik Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz kişiye özel temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle hemen irtibata geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Teklif Alın