Uygun ve Profesyonel
Koltuk Yıkama Şirketi

Koltuk yıkama veya koltuk yıkatma hizmetini daha önce aldınız ve memnun kalmadınız mı? İlk defa koltuk yıkatmayı mı düşünüyorsunuz? Peki bu hizmeti yapılan işleme göre en uygun fiyatlarla profesyonel olarak almaya ne dersiniz? Bizi hemen arayın Koltuk Yıkama hizmetinden en mükemmel şekilde, en uygun çözümlerle ve sizlere sunduğumuz koşulsuz müşteri memnuniyeti ile  faydalanın.

Koltuk Yıkama Şirketi

Koltuklarınızın marka ve modeli ne olursa olsun, içeriğinde hangi kumaş kullanılırsa kullanılsın, koltuklarınızın temizliğini sağlamak için bizimle irtibata geçin.

Koltuk Yıkama Firması

Koltuk yıkama firması olarak sizinle yapacağımız anlaşma doğrultusunda evinize geliyor, koltuklarınızın buharlı ve detaylı temizliğini sağlıyor size mis gibi kullanım hakkı sunuyoruz.

Koltuk Yıkama

Günümüzde eline bir koltuk yıkama makinesi alan kişi ben koltuk temizleme hizmeti veriyorum diye bilinçsiz bir şekilde koltuk yıkama hizmeti veriyor. Kumaş bilgisi yok uygulanacak sıcaklıktan haberi yok tek amacı sözde verdiği hizmetin bedelini alarak günü bir şekilde kurtarmak. Siz farkında olmasanız bile bu tarz kişiler kullanmakta olduğunuz koltuklarınızın yıpranmasını ve kumaş özelliğinin deforme olmasını sağlıyor. Aslına bakarsanız sizden bir bedel alması yerine koltuklarınıza verdiği zararda dolayı size bedel ödemesi gerekiyor.

Biz Gebze Temizlik Şirketi olarak çok uzun zamandır Gebze ve çevresine temizliğin her alanında olduğu gibi Koltuk Yıkama konusunda da hizmet veriyoruz. Temizlik şirketi gibi gözüken oysa şirket olmayan vergi ödemeyen sözde işletmelerden değiliz. Verdiğimiz her hizmet için verdiğimi ödediğimiz gibi yaptığımız işi de itina ve özveri ile yapıyor siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Koltuk yıkama hizmetlerini büyük bir titizlikle sunuyor ıslak ve kuru olmak üzere yüksek emiş kapasitesine sahip makinalarımızla detaylı koltuk temizliği yapıyor size de derinlemesine temizliğin keyfini sürmesini bırakıyoruz.

Koltuk Yıkama Şirketi

Bizim için alınan iş esastır. Koltuk yıkama işleminde de verdiğimiz her hizmet gibi büyüklük küçüklük aramıyor gerek koltuk takımınızı, gerek sandalyelerinizi gerek se yatağınız dahil yıkama işlemi yapılabilecek her alanı saatler içerisinde temizliyoruz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Hiçbir zaman ezbere konuşmayı doğru bulmuyoruz çünkü her koltuk takımı her sandalye grubu farklı ölçü ve adetlerdedir. Bizde vereceğimiz hizmeti fiyatlandıracağımız için bizi arayarak temizlemesi yapılacak koltuk, sandalye veya yatak bilgilerini verirseniz uyguladığım fiyat politikamız hakkında direk bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hızlı İşlem Sunuyoruz

Bizi hemen arayın, sizin uygunluk durumunuza göre istediğiniz gün ve saate randevu oluşturalım. Yıkaması yapılacak alanı gözlerinizin önünde detaylı şekilde kısa sürede temizleyelim.

Koltuk Yıkama Hizmet Bölgeleri

Gebze Temizlik Şirketi olarak Koltuk hizmetini sadece kendi bölgemiz ve yakın çevremize sunmaktayız sunmaktayız. Milyonlarca parçaya bölünerek verdiğimiz hizmetin kalitesini sarsmamaktayız.
 • 1
  Gebze Koltuk yıkama

  Gebze' nin köklü temizlik şirketi olarak koltuk yıkama hizmetini sizlere uygun koşullarla sunmaktan onur duyarız.

 • 2
  Darıca Koltuk Yıkama

  Kendi bölgemiz sayılan Darıca koltuk yıkama hizmetini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

 • 3
  Bayramoğlu Koltuk Yıkama

  Bayramoğlu koltuk yıkama hizmeti profesyonel şekilde veren bir firma arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Temizlik Şirketi Koltuk Yıkama Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz kişiye özel temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle hemen irtibata geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Teklif Alın