Biz Kimiz? Hakkımızda Merak Edilenler.

Gebze Temizlik Şirketi olarak bizi daha yakından tanımak ister misiniz? Bizimle ilgili bilgi sahibi olmanız için sizlere kendimizden biraz bahsetmek, sizlere kendimizi tanıtmak isteriz.
Detaylı Bilgi Alın
Kaç Yıldır Sektördeyiz

Gebze ve çevresinde 5 yıl toplamda ise 15 yılı aşkın sürelik deneyimimizle Temizlik üzerine aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Resmi Şirket Miyiz?

Evet Gebze Temizlik Şirketi gerçek anlamda vergisini ödeyen tüm kayıtları olan sigortalı çalışanları bulunan bir şirkettir.

Hizmet Sürecimiz

Önemli olan müşteri memnuniyeti ve işin devamlılığını sağlamaktır. Gerekirse 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Çalışma Prensibimiz

Biz hiç bir zaman oldu işimizi oldu bittiye getirenlerden olmadık. Yaptığımız işin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Gebze Temizlik Şirketi Hakkında

Müşterilerimiz Bizden Memnun

0 %

0 %

Olumlu Yorum

Müşterilerimizin bizler için neler söylediklerine Google Haritalardan bakın.

Müşteri Memnuniyeti

Google yalan söylemez tüm müşterilerimiz bizimle çalışmaktan memnun.

Gebze Temizlik Hizmetleri

Müşteri memnuniyetinde hassas olduğumuz kadar müşterilerimizin sağlığı konusunda da hassas davranıyoruz. Müşteriye özel ürün kullanıyoruz. Bir yerde kullandığımız temizlik ürünlerini başka bir yerde kullanmıyoruz. Kullandığımız kimyasalları ise ülkenin ileri gelen üreticilerinden temin ediyoruz
Teklif Alın

Temizlik Hizmetlerimiz

Temizlik hizmetlerinde önemli olan en büyük husus görmek ve görerek detaylı bir şekilde temizliği tamamlamaktır. Kadın bir girişimci olarak kurduğumuz Temizlik Şirketi Hizmetlerini verirken önce gerekli keşfi yapıyor sonra görevi ifa ediyoruz.
Ev Temizliği Gebze
Ev Temizliği

Ev Temizliği hizmetinde önceliğimizin müşteri memnuniyeti olmasından dolayı size uygun gün ve saate göre programımızı hazırlıyoruz. M2 oda sayısı ve sizin talebinize göre tek veya 2 tamamen güvenilir ve dürüst temizlik görevlisi eşliğinde hizmetimizi icra ediyoruz.

Ofis Temizliği Gebze
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği hizmetini verirken yine müşteri memnuniyetini sağlamak adına size uygun olan saatlerde ve seçmiş olduğunuz günlerde ofis temizliğini sağlıyoruz. Mesai saati dahilinde temizlik isterseniz sizi rahatsız etmemeye özen gösteriyoruz.

İş Yeri Temizliği
İş Yeri Temizliği

İş yeri temizliğinde işini bilen profesyonel bir firma ile çalışmak istemez misiniz. İş yerinizin m2 ve yapılacak işin mahiyetine göre ister günlük ve tek personelli ister sabit çalışan ekibi sizler adına kuruyor tüm sorumluluğu kendi üzerimize alıyoruz.

Apartman Temizliği Gebze
Apartman Temizliği

Apartman Temizliği hizmetini verirken tamamen sizin istek ve taleplerinize uygun bir şekilde davranıyoruz. Belirlediğiniz günlerde baştan anlaşmaya vardığımız şekilde istemiş olduğunuz gibi zeminden çatı boşluğuna varana kadar her yeri itina ile temizliyoruz.

Merdiven Temizliği Gebze
Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği her yerde olduğu gibi artan personel maliyetlerinden ötürü bina görevlilerinin iş bırakması sonucunda ciddi denilebilecek sorun haline gelmiştir. Arayın oturduğunuz binanın merdiven temizliğini sizin şartlarınız doğrultusunda gerçekleştirelim.

Cam Temizliği Gebze
Cam Temizliği

Cam Temizliği gerek mağazalar gerekse cam binaların iç ve dıştan temizlenmesi suretiyle gerçekleşmektedir. Cadde ve Avm mağazalarının cam temizliği sabah açılıştan önce çözümlenirken cam binaların temizliği ise tamamen anlaşmaya bağlı gerçekleştirilir.

Dış Cephe Temizliği Gebze
Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği yine cam temizliği ile paralel olarak cam binaların dış bölümlerinin temizlenmesi şeklinde gerçekleştirilirken çelik, betonarme, tuğla gibi binalarında dış cephelerinde temizlenmesi Gebze Temizlik Şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Gebze
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti başlı başına bilgi. beceri ve deneyim isteyen bir iştir. Gerekli tedbirlerin alınması, atıkların boşaltılması, kaba temizliğin yapılması, inşaat kalıntılarının çıkarılması ve ine temizlik işlerinin çözümlenmesi Gebze Temizlik Şirketi tarafından sizin için gerçekleştirilir.

Gündelikçi Gebze
Gebze Gündelik Temizlikçi

Gündelikçi denildiği zaman akla ilk gelen hizmet ev temizliği olsa da işin aslı hiç bu şekilde değildir. Sadece bir kere veya belirsiz zamanlı tek günlük yapılacak hizmete gündelik bu işi yerine getiren kişiye ise gündelikçi denir. Arayın gündelik temizlik işlerinizi en hızlı şekilde çözümleyelim.