Uygun ve Profesyonel
Halı Yıkama Şirketi

Halı yıkama ve halı yıkatmak konusundaki çektiğiniz sıkıntıların farkındayız. Bir çok kişinin yıkatmaya verdiği halılarını geri aldığındaki yaşadığın sorunları yakından takip ediyoruz. Biz sizlere profesyonel halı yıkama hizmetini verdiğimiz hizmete oranla en uygun fiyatlarla sunuyor halılarınızı aldığımız gibi geri teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Şirketi

Yıkatmaya verdiğiniz halılarınızın temizlenmemesinden, deforme olmasından veya ağarmasından şikayetçi misiniz?

Halı Yıkama Firması

Biz halılarınızı aldığımız gibi teslim ediyor kesinlikle deforme etmeden temizleme hizmeti sunuyor ağartıcı kullanmadan kaliteli ürünlerle halı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Halı Yıkama

Halı yıkama firması adı altında olan birçok işletmenin daha doğrusu işletme gibi gözüken yerlerin halılarınızı ne şekilde yıkadığını biliyor musunuz? Biz hemen söyleyelim. Normal şartlarda parke cilalamak için kullanılan makinelerden temin ediyorlar. Halılarınızı yere yatırıp su ve bildiğiniz ikinci sınıf bulaşık deterjanı ile ıslatıp parke cilalamak veya zımparalamak için kullanılan makinelerle yıkama yapıyorlar.

Bu tarz makineler halı gibi hassas yüzeyler için kullanılmamaktır. Makinaların ağırlığı ve yüksek devri halılarınızın yırtılmasına, halılarınız üzerinde yuvarlar çizgiler oluşmasına neden olmaktadır. Yıkama esnasında kullanılan ağartıcı ise iyi bir durulama yapılmadığından halılarınızın yıpranmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda halılarınızı kurutmak için sokak ve güneşten yararlanan ikinci sınıf firmalar daha halılarınızın elinize ulaşmadan toz içinde kalmasına da yardımcı olmaktadır.

Biz halı yıkama işlemi için özel üretilmiş halı yıkama makineleri kullanıyor halılarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz. Aynı zamanda kurutma işlemini de sıcak odalarda gerçekleştiriyor bize teslim ettiğiniz halılarınızın toz olmamasını sağlıyoruz. Kullandığımız temizleme ürünlerini ise özel olarak seçiyor insan sağlığına zarar vermeyen temizlik maddeleri kullanıyoruz.

Halı Yıkama Şirketi

Bizim için alınan iş esastır. İster tek bir halınız olsun, isterseniz evinizdeki bütün halıları bize teslim edin. Halı yıkama işlemi için evinize kadar geliyor halınızı teslim alıyor yıkadıktan sonra yine adresinize teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları halınızın üretiminde kullanılan iplik çeşidine, halılarınızın iplik yoğunluğu ve halı çeşidine göre uzak değişiklikler göstermektedir. Aynı zamanda m2 hesabı önemlidir. Bizi arayıp halılarınız hakkında bilgi verirseniz sizlere hemen fiyat verebiliriz.

Hızlı İşlem Sunuyoruz

Halılarınızın en hızlı şekilde yıkanmasını mı istiyorsunuz. Bizi hemen arayın sizlere hangi gün teslim edeceğimizi söyleyelim. Sizleri mağdur etmeden halı yıkama işlemini en uygun koşullarla verelim.

Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri

Gebze Temizlik Şirketi olarak Halı hizmetini sadece kendi bölgemiz ve yakın çevremize sunmaktayız sunmaktayız. Milyonlarca parçaya bölünerek verdiğimiz hizmetin kalitesini sarsmamaktayız.
 • 1
  Gebze halı yıkama

  Gebze' nin köklü temizlik şirketi olarak halı yıkama hizmetini sizlere uygun koşullarla sunmaktan onur duyarız.

 • 2
  Darıca halı yıkama

  Kendi bölgemiz sayılan Darıca halı yıkama hizmetini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

 • 3
  Bayramoğlu halı yıkama

  Bayramoğlu halı yıkama hizmeti profesyonel şekilde veren bir firma arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Temizlik Şirketi Halı Yıkama Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz kişiye özel temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle hemen irtibata geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
Teklif Alın